Kamerové systémy

Na základě obhlídky, kterou provedeme ZDARMA, navrhneme efektivní a spolehlivý systém pro váš bytový dům. Samozřejmostí je cenová nabídka s popisem všech uvedených komponentů.

Obrázek Kamerové systémy

Poradenství v oboru montáže kamerových bezpečnostních systémů

Kromě výběru technologie a servisního poradenství vám také rádi poskytneme důležité informace o GDPR a poradíme vám, jak k této problematice přistupovat.

Realizace montáží kamer pro SVJ

Montáž kamerových systémů

Samotné realizaci předchází konzultace s technikem včetně CCTV VIZUALIZACE. Technik naplánuje trasu kabeláže, zvolené kamery přiloží v místě, kde budou poté umístěny a pomocí CCTV testeru Vám zprostředkuje představu o tom, jaká bude výsledná kvalita obrazu a jaký bude úhel záběru. V případě, kdy nebude kamera splňovat nadefinované požadavky, lze po konzultaci s technikem kameru změnit za jiný typ. Ušetříte tím čas i peníze za dodatečné změny CCTV systému.

Servis kamerových systémů

Stejně jako u ostatních technologií, i zde poskytujeme záruční (u technologie HIKVISION 3letý) a pozáruční servis. Klientům je navíc k dispozici hotline podpora. Pokud se problém nepodaří s techniky vyřešit po telefonu, je vám k dispozici technik v terénu non-stop.

Reference montáží kamerových systémů pro SVJ

Děkuji společnosti Sistel International za poskytované služby. U připojení na pult centralizované ochrany jsem ocenila možnost nastavit si scénáře výjezdů podle našich potřeb. S klidným svědomím doporučuji Sistel dalším zájemcům.

Martin Novák, SVJ Bartoňova

Co musíte znát před výběrem kamerového systému?

  • Každý kamerový systém MUSÍ mít pro napájení svůj samostatný jistič. (Většinou zajišťuje Váš elektrikář, pokud jej nemáte můžete využít naše techniky).
  • Doba trvání montáže je závislá na velikosti systému, zpravidla však nezabere déle než dva dny.
  • Systém MUSÍ být umístěn v uzamykatelném RACKu nejlépe v místě, ke kterému je minimální přístup. Zkuste takové místo najít, pokud si nejste jisti rádi Vám s nalezením tohoto místa pomůžeme během návrhu systému.
  • Vzhledem k rychlému vývoji systému vždy vyžadujte nejmodernější technologii. Např. s kódováním H.265+. Starší technologie mohou opticky snížit cenovou nabídku, ale jejich servis je pak problematičtější, a tedy nákladnější. U nás máte jistotu, že Vám vždy nabídneme nejnovější technologie na trhu.
  • Volte vždy ověřené výrobce technologie. Máte tak jistotu, že nekoupíte levné a nekvalitní zboží. Doporučujeme např. technologie HIKVISION, Dahua, Axis, Honeywell a Wisenet.
  • Při realizaci kamer ve výtahovém prostoru je nutná kooperace s výtahářskou firmou, která pro dané kamery musí připravit kabeláž.
  • Pokud k záznamu budete chtít přistupovat on-line, je potřeba připravit ve spolupráci s Vaším poskytovatelem internetu přípojku pro záznamové zařízení. V případě, že chcete nahlížet odkudkoliv na světě, je pak nutné zřídit VEŘEJNOU PEVNOU IP adresu. (aplikace pro toto nahlížení je zdarma)
  • S platností GDPR se již nemusí uchovávání záznamu hlásit na Úřad pro ochranu osobních údajů. Veškeré povinnosti přechází na Vás. V souvislosti s tím musí být objekt střežený kamerovým systémem se záznamem opatřen speciální nálepkou. Vyžadujte tyto nálepky po dodavateli.

30let již působíme
v České republice

3000zákazníků věří
našim službám

2000výjezdů ročně s průměrným dojezdovým časem 10 minut