Zapracování systému do projektu

V projektu Vašeho domu Vám pomůžeme s optimálním umístěním slaboproudých systémů dle Vašich přání a potřeb. Po osobní schůzce, kde vše detailně probereme, buď připravíme podklady pro zákres Vaším projektantem, anebo přímo do projektu zakreslíme. Zároveň Vám po schůzce připravíme i cenovou nabídku všech systémů. Po stavbě tak budete mít připravené kabeláže například na kamerový systém, domácí video/audio telefon nebo zabezpečovací systém.

Obrázek Zapracování systému do projektu

Systémy, se kterými Vám v projektu pomůžeme

  • Elektronické zabezpečovací systémy
  • Kamerové systémy
  • Domovní video/audio telefony
  • Přístupové systémy
  • Elektronické vstupní systémy do bytových domů (video i audio verze)

Naše služby nekončí projektem

Při využití komplexních služeb Sistelu budete mít svoji stavbu od návrhu až po realizaci v bezpečí.

Na začátku stavby můžete využít služby Zabezpečení stavby a chránit ji tak v době, kdy je nejvíce náchylná ke krádežím, dočasným zapůjčením bezpečnostních systémů.

Obrázek 1

V průběhu stavby, kdy stavební firma začne připravovat kabeláž pro navrhnuté systémy, fungujeme jako stavební dohled. Před samotnou přípravou kabeláže můžeme přijet na místo a se stavební firmou vše prokonzultovat tak, aby vše bylo správně připravené. Správnou kabelovou přípravu pak po natažení kabelů finálně zkontrolujeme.

Po dokončení stavby pak všechny navrhnuté technologie namontujeme a zaškolíme Vás v jejich ovládání. Namontované systémy pak nadále servisujeme, a to i po záruční lhůtě.

Váš majetek pak nadále chráníme prostřednictvím pultu centrální ochrany.

Začínáte stavět a chcete mít slaboproudé systémy profesionálně připravené? Ozvěte se nám prostřednictvím kontaktního formuláře.

30let již působíme
v České republice

3000zákazníků věří
našim službám

2000výjezdů ročně s průměrným dojezdovým časem 10 minut