Slovníček z oboru zabezpečení a bezpečnostních služeb

Jelikož v našem oboru se používá mnoho technických termínů, zkratek a laikům neznámých slov, ve kterých se ztrácí nejeden klient a zákazník, připravili jsme pro naše návštěvníky slovníček pojmů.

Obrázek Slovníček

Analogové kamery - Lorem Ipsum

Audiotelefony - Jednoduchá a levná varianta pro zajištění kontrolovaného vstupu do objektu. Je tvořen dveřní jednotkou s mikrofonem a reproduktorem u vchodu do objektu a telefonem v jednotlivých interiérech (kanceláře, byty atd.).

CCTV - Kamerové bezpečnostní systémy (Průmyslové kamery)

Darkfighter kamery - Produktová řada kamer, která je schopna snímat obraz i za snížených světelných podmínek nejen v černobílém, ale i v barevném obrazu.

EPS - Elektronická požární signalizace

EVS - Elektronické vstupní systémy

EZS - Elektronické zabezpečovací systémy

HD kamery - Lorem Ipsum

IP kamery - Lorem Ipsum

Panik - Spuštění tichého alarmu v případě ohrožení. Operátor okamžitě vysílá zásahovou jednotku s předpokladem narušení objektu a ohrožení klienta. Spuštění funkce PANIK probíhá pomocí tlačítka, klíčenky, mobilní aplikace nebo přímo na klávesnici.

PCO - Pult centralizované ochrany (Pult centrální ochrany)

Přístupové čtečky - Přístupové čtečky zamezují vstup nepovolaným osobám do předem definovaných prostor (objektů). Lze využít přístupy biometrické, autonomní, systémové, síťované a další.

PZTS - Poplachový zabezpečovací a tísňový systém

Videopult - Lorem Ipsum

Videotelefony - Systém pro kontrolovaný vstup do objektu se snímáním obrazu. Součástí sestavy je dveřní jednotka s kamerou a vnitřní zobrazovací jednotky s LCD displejem.

Videoverifikace - V případě poplachu si operátor zobrazí záznam z přístupných kamer a je schopen identifikovat příčinu poplachu, případně určit kolik pachatelů se v objektu nachází a pomoci tak zásahovým jednotkám.

30let již působíme
v České republice

3000zákazníků věří
našim službám

2000výjezdů ročně s průměrným dojezdovým časem 10 minut